تبلیغات
به وبـلاگـــ گـــــروهی کــــتـیبه خـوش آمـدیـد

به وبـلاگـــ گـــــروهی کــــتـیبه خـوش آمـدیـد
شــــما هــــمـ عـضو بــشید ومــاندگـار در کــنار هـمـ بـمانــیمـ

    پوریم "

    ابتدا باید بگویم این مراسم برای ما ایرانیان یک غم بزرگ وبرای یهودیان یک جشن وافتخار رسمی محصوب میشود، شاید توضیحاتی که الان میشنوید خیلی عجیب و درد آور است دلیلش هم این است که هیچکس اطلاعی نداده یا نخواستن... بگذریم. برابی اطلاع بیشتر به پیوندها وقسمت "ناریا"میتوانید مراجعه کنید. واما پوریم :

    همونطور که گفته شد برای ما فاجعه  اما برای یهود افتخار!،  یهودیان به واسطه "قتل عام" حداقل هشتاد هزار ایرانی  یک جشن بزرگ بنام "پوریم" برگذار میکنند. جالب است حتی سیاستمداران والبته تاریخدانان ماهم واژهی سکوت را انتخاب کـردنن ولب به سخن نیاوردند ، اما برای حذف نام چند پادشاه نالایق بیدار میکنند که چرا میخواهید تاریخمان را حذف کنید ؟!کتیبه برای من و تو

    دراین جشن "پوریم" خوردن شیرینی هایی که از  دانه های خشخاش درست شده مرسوم است . همه ساله در 13ماه ادار (تقویم عبری) که به جشن "ایرانی کشی" هم معروف است در اورشلیم یا فلسطین(اسراییل)برگزار میکنند. این نسل کشی بزرگ با توطئه زیرکانه و البته با فریبکاری یهودیان زیر سایه "هولوکاست"  دفن شد تا چهره ای مظلومانه به یهودیان داده شود تا نسل امروز ایران حتی نسل قبل از ما تصویر درستی از تاریخ خود نداشته باشند و این کار بازی دادن روح یک ملت و یک جرم سنگین محصوب میشود.

پوریم یادآور رابطه ی باستانی بین دو ملت ایران و یهود است .در تورات هم از این واقعه ی درد ناک یاد شده است و در شماره های قبل ،از قرآن دربارهی یهود مطالب را باز گوکردیم.یکی از رسوم این جشن این چنین است :در این تصویر هامان را میبینید که به سلیب کشیده شده واورا شکنجه میدهند - اثر میکل انژ

«یهودیان وزریرالوزراء ایران در زمان خشایارشا یعنی "هامان" راکه با فریبکاریِ یهود برکنار شد و اورا به همراه هشتاد هزار ایرنی قتل عام کردند نام اورا برده و نامش را هو میکنند.»

حتی در بعضی سایت ها این نسل کشی را که توسط یهودیان آنوسی انجام گرفت را حق ایرانیان میدانند و جالب اینکه کسی روشنگری نمیکند وهمه به خواب رفتند تا تاریخ ایران نماند.انها هندوانه زیر بغل گذاشتن ما و تعریف های نهایت الکی راجب تخت جمشید میخواهندمارا سرگرم و توهم تاریخی کنند.! چطور "هولوکاست" در دنیا میپیچد اما "پوریم" باید دفن گردد؟! چرا باید تا این همه سال پنهان بماند؟

وسعت این واقعه به حدیست که کسی را برای سوگواری آنان باقی نگذاشت و "تخت جمشید"  را بعداز 2500 سال نیمه کاره بحال خود رها کرد. معتقدند که چون "پوریم" مصادف بود با13 فروردین  همان "پوریم"،از آن پس رسم ایرانیان شد که در این روز از خانه و کاشانه خود بیرون روند تا دیگر گرفتار مصیبت نشوند همان سیزده به در. در روز 13 آدار (تقویم عبری) دشمنان یهود امیدوار بودند که بر یهودیان پیروز خواهند شد اما تاریخ برعکس شد، یهودیان خطرناک آنوسی حمله کردند ودر شهر شوش500 نفر از جمله 10 پسر هامان به نام های :دلـفون – فـرشنداتا – اسفاتا – ادلیا –اریداتا – فـورتا –اریـسای – فـرمشتا – اریـدای و ویـزاتا  را کشتند. بعداز این کشتار "اسـتر "(یهودی آنوسی وهمسر خشایارشا) ازپادشاه خواست تا اجساد ده پسر "هامان" را به دار آویزد از پادشاه خواست تا به یهودیان اجازه بدهد تاکرشان را ادامه دهند. با موافت اخشورش(خشایارشا)، یهودیان 300 نفر دیگر رادر پایتخت کـشتند و در سایر شهر ها نیز یهودیان 75000 نفر از ایرانیان را به طور وحشیانه قتل عام واموالشان را غارت کردند. باید هم خوشحال باشند در خاک ایرانِ قدرتمند ان زمانه چنین کاری را انجام دادن باید هم چنین جشن بگیرندیهودیان از آن تاریخ این روز را جشن میگیرند.

این نـسل کـشی بزرگ تاریخ است  ، انقدر بزرگ که فرصتی برای بازسازی حتی تخت جمشید هم باقی نگذاشت غداز 25000 سال واین توطئه ای است که حتی تاریخ شناسان ما هم سکوت کرده و خودرا گول میزنند وبه مردم تاریخ ساختگی تمام شدن کامل بنای تخت جمشید را در زمان "کوروش" میدهند.

آیا وقت آن نرسیده است تا دانشجویان ودانش آموزان وبچه های ما وحتی مردم ما از این واقعه با خبر شوند و اطلاعات کاملی در این زمینه به آنها داد تا بشناسند تاریخ ویقعی خود را؟! آیا وقت آن نرسیده کهحق خود را باز پس بگیریم به جای آنکه  از هولوکاست حرف بزنیم بیایید " پوریم " را به دنیا بشناسانیم.

سردبیر مجله اشترومر آلمان در سخنرانی در تاریخ 10 نوامبر1938 خود گفت :

«یهودیان 75000 ایرانی  را فط در یک شب سلاخی کردند ،سزنوشت مشابه نصیب آلمانی ها خواهدشد اگر یهودیان موفق شوند جنگی را علیه آلمان ها راه بیاندازند،یک جشن پوریم  جدید دیگر درآلمان راه میاندازند».

 درسال 2010 مقامات یهودی اسرائیل اعلام کردند که جاسوسان زن سازمان ، آزاد هستند   برای انجام مأموریتشان که حتی با دشمنان هم سکس انجام بدهند!!! همان گونه که " استر "هویت یهودی خودرا پنهان کرد وبا یک دشمن ایرانی  یعنی اخشورش (خشایارشا) ازدواج کرد وباعث نجات ملت یهود گردید.

چطور توانستیم "پوریم " را به مردمان این سرزمین بشناسانیم و چطور میخواهیم تاریخ ناگفته خود را دوباره بدست بیاوریم اگر، اگر هچنان واژه ی سکوت را برگزینیم؟!

انها در ان طرف مرزها جشن ایرانی کشی به راه میاندازند وپایکوبی مبکنند و ماهم در توهم تاریخ خود  مانده ایم....

نویسنده کتیبه:  

حسین     


[ شنبه 9 اردیبهشت 1391 ] [ 15:13 ] [ حـســینــ ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

وبـلاگی بـه یـاد آن روز هـــا بــرای امــروزمــان از جـــنس افـــتـاب
بـــه رنـگـــ آســـمــون
هـــــرجــا کـه بــاشی مــال تــوسـت...!!!

این وبلاگـ حرکت اصلی خودش رودر زمینه حجاب قرار داده است با همکاری تمام نویسندگان
این وبلاگــ
یا علی.
نظر سنجی
از ایـــن وبلاگ خوشتون میاد؟
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

Upload Music